Hírek
2019. November 18. 06:22, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - Fotó:MTI/Mihádák Zoltán
Vonat ütközött autóval Vácnál, ketten meghaltak

A vasúti sínekre hajtott egy személyautó Vác külterületén; az érkező nemzetközi gyorsvonat elgázolta a járművet, amelynek vezetője és utasa a helyszínen meghalt vasárnap éjjel
- írta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. Váczi Viktor, a Mávinform sajtóügyeletese azt közölte az MTI-vel, hogy a Budapestre tartó Metropolitan EuroCity ütközött a gépkocsival.
A vonaton nem sérült meg senki.
A vasúti átjáróban a fénysorompó jól működött - írta Váczi Viktor.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére mindkét vágányt lezárták. Göd és Vác között pótlóbuszok viszik az utasokat, a szobi vonalon várhatóan éjjel 1 óráig jelentősen megnő az eljutási idő.
A Nyugati pályaudvar és Vác között a veresegyházi vonalon az S71-es vonatok közlekedése zavartalan - olvasható a Mávinform közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja