Városlista
2025. április 19, szombat - Emma

Hírek

2023. Április 30. 13:18, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Meteorológia: a Duna mentén és a keleti tájakon elszórtan lehet zápor, zivatar vasárnap a déli óráktól

Meteorológia: a Duna mentén és a keleti tájakon elszórtan lehet zápor, zivatar vasárnap a déli óráktól

Vasárnap a Duna mentén és az ország keleti tájain kell több gomolyfelhőre számítani, a déli óráktól elszórtan, nagyobb eséllyel az ország középső részén, a Duna mentén és a keleti tájakon fordulhat elő zápor, zivatar.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán közzétett előrejelzés szerint a Dunántúlon - a délnyugati záporok reggeli megszűnését követően - kicsi a csapadék valószínűsége.

A maximumok 19-20 Celsius-fok közelében, már-már a sokévi átlagnak megfelelően alakulnak.

Az MTI-nek küldött veszélyjelzésben azt írták, zivatar veszélye miatt elsőfokú (sárga) figyelmeztetés van érvényben Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád-Csanád, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye területén.

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld

ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése

Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése

2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld

Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután

Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.

2025. Április 18. 09:44, péntek | Belföld

Kora nyárias időjárás várható a húsvéti hosszú hétvégén

Nagypénteken még több hullámban várható zápor, zivatar és a hőmérséklet is kissé visszaesik, de ezt követően nagyrészt napos, kora nyárias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén, 20-26 Celsius-fok feletti maximumokkal